Yetenek Sizsiniz’in Minik Bahası Çocukları Coşturdu

Ana Sayfa » Haber Güncel » Yetenek Sizsiniz’in Minik Bahası Çocukları Coşturdu

Yetenek Sizsiniz’in Minik Bahası  Çocukları Coşturdu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 41 ülkeden 1000’in üzerinde çocuğun katıldığı Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali kapsamında Kocaeli’ne gelen Yetenek Sizsiniz yarışmacısı Baha, Kocaelili arkadaşlarını coşturdu.

Bateri kullanmadaki yeteneği ile herkesi kendine hayran bırakan 4 yaşındaki Baha, biraz hasta olduğunu ve Kocaeli’nin havasının kendisine yaramadığını söyleyince hem küçükleri, hem de büyükleri kahkahaya boğdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Çocuk Eğitim, Eğlence ve Bilim Fuarı birbirinden renkli görüntülerle devam ediyor. Yetenek Sizsiniz programını 2’incilikle tamamlayan ve Türkiye’nin gönlünde taht kuran 4 yaşındaki minik baterist Baha, etkinliğin son gününde Kocaelili çocukları coşturdu. 10 bin kişinin izlediği performansıyla hem büyüklerden, hem de çocuklardan tam not alan Baha, hoş sohbeti ile de kendisini izlemeye gelen kalabalığa eğlenceli dakikalar yaşattı. Bir ara programın sunucusu ile sohbet eden Baha, biraz hasta olduğunu söyleyerek “Kocaeli’nin havası bana yaramadı” deyince salon kahkahaya boğuldu.

Baha’dan Suriyeli kardeşlerine oyuncak

Etkinlik süresince alanda bulunan Türkiye ve dünya çocuklarının oyuncaklarını getirdiği dev oyuncak kumbarası, festival sonunda savaştan kaçıp Türkiye’deki kamplara sığınan Suriyeli çocuklara götürülecek. Böylece Suriyeli çocuklar, dünya çocuklarının oyuncakları ile oynayacak. Minik Baha da performansının ardından kumbaraya oyuncak atarak Suriyeli kardeşlerine destek oldu. Baha’nın yanı sıra yine Yetenek Sizsiniz’in yarışmacıları Karizma Show, Kaşık Grubu ve Five Tone ateş grubu gösterilerini sergileyerek çocukları eğlendirdi. 4 gün süren ve 23 Nisan’da sona erecek olan fuarda çocuklar, Moskova Çocuk Sirki’nin gösterileriyle eğlendi, cam üfledi, araba boyadı, uçurtma yaptı, kendi uçağını tasarladı, robot üretimini öğrendi, kendi parfümünü üretti, sıfır arabaları dilediği gibi boyadı ve daha birçok etkinlikle hem eğlendi, hem de yeni bilgiler öğrendi. Fuarda ayrıca çocuklar, müzikal, tiyatro, eğlenceli atölye, gösteri, bilim şov ve planetaryum gibi çok sayıda etkinlikle buluştu.

 

BENZER İÇERİKLER

Yılbaşı gecesi işyerleri 03.30’a kadar açık

Yılbaşı gecesi işyerleri 03.30’a kadar açıkKocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı’nda alınan...

Muallimköy bölgesinde arıtma tesisi

Muallimköy bölgesinde arıtma tesisiKocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü,...

Başiskele yeni belediye binası yükseliyor

Başiskele yeni belediye binası yükseliyorKocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Başiskele’de...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

ww.ukraynadaoku.com
Yılbaşı gecesi işyerleri 03.30’a kadar açıkKocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı’nda...
Muallimköy bölgesinde arıtma tesisiKocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü,...
Başiskele yeni belediye binası yükseliyorKocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Başiskele’de...
Büyükşehirli İzciler Allahuekber Şehitlerimizi anacakToplumsal olaylara karşı her platformda yaptığı faaliyetlerle duyarlılığını...
İki Türkiye Şampiyonluğu’da Bayanlardan GeldiÇorlu’da düzenlenen Türkiye Büyükler Karate...
Fırsatlar

Sitemize Son Eklenen Fırsat İlanları